Systémy potrubních rozvodů

Jsme dodavatelem průmyslových potrubních rozvodů. Navrhujeme nejlepší technologické řešení. Hledáme vhodné komponenty a kombinace komponentů, aby řešení bylo i ekonomické. Provádíme dodávku i montáž plastových a ocelových potrubních rozvodů pro různá media. Zajišťujeme i servisní činnost.

Černá Ocel bez povrchové úpravy

Potrubí z černé oceli je vyrobeno z vysokohustotního materiálu. Jde o velmi kvalitní potrubí. Potrubí s atestem lze použít například pro rozvody plynu.

Nerezová ocel

Potrubí z nerezové oceli patří k vysoce kvalitním potrubním materiálům, které se dá použít pro různá media. Nerezová ocel se dá použít například pro rozvody pitné vody, vytápění, rozvody plynu , oleje, chemických látek a dalších médií.

Plastové systémy – (PE, PPR, PVC, PVC-U, CPVC)

Potrubí z plastu je velice trvanlivé, ohebné a snadno se s ním manipuluje. Plastové rozvody nekorodují a jsou odolné proti usazeninám. Výhodou je i nízká cena. Plastové rozvody jsou využívány například v topenářství, zdravotechnice , ale najdou uplatnění i v průmyslových aplikacích, např. jako chemické rozvody.

Varné systémy

Potrubí – varný systém se používá pro vnitřní i venkovní rozvody. Používá se například pro rozvody vody a topení , plynu a vzduchu.

Lisované systémy

Lisované potrubí je vyráběno nejmodernějšími technologiemi. Je vysoce trvanlivé a bezpečné. Využívá se například pro rozvod topení, plynu nebo rozvod vody.

Lepené systémy

Potrubí z lepeného PVC se používají například k rozvodu pitné vody, zavlažování, technických kapalin a některých chemikálií.

Partneři