Klimatizace

Proč si pořídit klimatizaci?

  • Ochlazuje, snižuje vlhkost vzduchu v místnostech v letních dnech. Umí i vlhkost naopak zvyšovat.
  • Filtruje nežádoucí příměsi vzduchu včetně alergenů.
  • Klimatizací můžeme místnosti i vytápět.

Klimatizace pro rodinné domy

Poradíme vám a zrealizujeme klimatizaci pro váš rodinný dům. V rodinných domech je třeba chladit více místností a často i ve více podlažích. Pro tyto účely se nabízí využití multi-split systému. Multi-split systém se skládá z jedné venkovní jednotky, která je napojena na dvě až pět jednotek vnitřních. Výhodou je, že venkovní jednotku lze umístit do větší vzdálenosti od klimatizovaných místností například na střechu.

Klimatizace pro bytové jednotky

Zajišťujeme instalaci klimatizace pro váš byt. Klimatizace pro bytové jednotky může fungovat nejen pro chlazení bytu, ale může být využívána pro topení v zimním období. Moderní klimatizační jednotky dokáží zajistit obojí. V bytech lze dle konkrétních požadavků využít jak systém multi-split, kdy lze chladit více místností, tak i systém single-split pokud stačí chladit pouze jednu místnost.

Klimatizace pro chaty

Provádíme instalaci klimatizace pro chaty. Protože stejně jako pro byty a rodinné domy lze i pro chaty klimatizaci účinně využít. Je výhodná nejen pro chlazení místností, ale i pro jejich vytápění. U chat, kde je využívána převážně jedna místnost, je výhodné využít tzv. single-split systém. Single-split systém se skládá pouze z jedné vnitřní a jedné venkovní jednotky.

Partneři